Velkommen!



STJERNE CUP OSLO.

18-20 oktober 2019 - Klasse G13 og G14.

25-27 oktober 2019 - Klasse G10, G11 og G12.

NB! Ikke mange ledige plasser igjen nå, så gå inn å meld på laget elektronisk.

Fornebu FK inviterer til Stjerne Cup i Oslo området.
ELITE klasser og Breddeklasser.

Dersom dere allerede nå vet at dere skal delta, klikk på linken til høyre side "Meld på lag nå". Da er dere sikret plass.
Ta kontakt på post@stjernecup.no eller ring 92812038 (døgnåpnet :-) Mail besvares innen kort tid.

Egen epost om korttype og antall deltakerkort får dere i august (trenger ikke legge inn dette nå).

Disse lagene er elektronisk påmeldt pr 8 oktober:
G13 Elite (G2006) 11er Nivå 1: 40 plasser. FULLBOOKET. HSV, Hasle Løren, Gjelleråsen, Vålerenga, Ullern, Nest Sotra, GAIS (Sverige), Bærums Verk Hauger, Nardo, Oslo Futsal, Nordstrand, Randesund, Konnerud, Vidar, Fyllingsdalen, Kambo, Strømsgodset, Lillestrøm, Sola, Trygg Lade, Flint, Lyn, Nanset, Askim, Kattem, Flaktveit, Asker, Kolbotn, Notodden, Yven, Kråkerøy, Gimletroll, Hønefoss, Stabæk g12, Bryne, Urædd, Oppsal, Lørenskog, Heming, Elverum.

Venteliste:

G13 (G2006) 11er Nivå 2: 20 plasser. 1 LEDIG PLASS Sandefjord, Bærums Verk Hauger-2, Klemetsrud, Randesund-2, Gresvik, Ellingsrud, HSV-2, Sprint Jeløy-2, Nordstrand-2, Alta, Oppegård, Kråkerøy-2, Gimletroll-2, Ullern-2, Nesodden, Nanset-2, Bygdø Monolitten, Gjerdrum, Årvoll.

Venteliste:

G14 Elite (G2005) 11er Nivå 1: 4o plasser FULLBOOKET. Bærums Verk Hauger, Nest Sotra, Aurskog/Finstadbru, Fornebu, Strømsgodset, Skeid, Moss, Trosvik, Lambertseter, Flisa, Sarpsborg, Eik Tønsberg, Nordstrand, HUK, Tiller, Freidig, Norderhov, Hinna, Gjøvik lyn, Ullern, Holmen, Tynset, Fyllingsdalen, Vestre Aker, Vidar, HSV, Hafslund, Rolvsøy, Store Bergan, Ski, Nøtterøy, Kjelsås, Fana, Kolbotn, Strindheim, Bærum, Korsvol, Mandalskammeratene, Lyngdal, Gjelleråsen.

Venteliste:

G14 (G2005) 11er Nivå 2: 20 plasser. FULLBOOKET. Aurskog/Finstadbru-2, Gresvik, Strømsgodset-2, Skeid-2, Trosvik-2, Eik Tønsberg-2, Ullern-2, Gjøvik Lyn-2, HSV-2, Ski-2, Nøtterøy-2, Lier, Skeid-3, Kolbotn-2, Tiller, Tverrlandet, Stag, Bygdø Monolitten, Strindheim-2, Sagene.

Venteliste: Stabæk-2.


NB! Pga så stor pågang i g13 og g14 klassen så er klasse g12, g11 og g10 flyttet til helgen 25-27 oktober.

G12 (G2007) 9er Nivå 1: 1 ledig plasser. Bækkelaget, Førde, Nordstrand, Holmen, Bærums Verk Hauger, Sandefjord, Skeid, Langhus, Øvrevoll Hosle, Strømsgodset, Ullensaker Kisa, Gresvik, Ullern, Nesodden, Vålerenga Blå, Hasle Løren, Lyn, HSV, Kvik Halden, Nøtterøy, Lørenskog Akademiet, Donn, Vigør, Konerud, Hønefoss, Sarpsborg 08, Eidsvåg, Lillestrøm, Vålerenga Ivrig, Hana, Nordnes/Djerv, Gjerdrum, Mysen, Oppegård, Nittedal, Heming, Mangerud Star, Fjellhamar, Oppsal.

G12 (G2007) 9er Nivå 2: FULLBOOKET Bækkelaget-2, Holmen-2, Skeid-2, Strømsgodset-2, Ullensaker Kisa-2, Strømmen, Kløfta, HSV-2, Hønefoss-2, Lørenskog Akademiet-2, Bærums Verk Hauger-2, Nordstrand-2, Kjelsås, Ullern-2., Drøbak Frogn, Heming-2, Vestre Aker, Asker, Haugsbygd.

G12 (G2007)9er Nivå 3: 1 LEDIG PLASS Holmen-3, Skeid-3, Gresvik-2, Nøtterøy-2, Øvrevoll Hosle-2, Donn-2, Drøbak Frogn-3, Bærums Verk Hauger-3, Bærums Verk Hauger-4., Nittedal-2, Nesodden-3, Bækkelaget-3, Holmen-3, Vestre Aker-2. Drøbak Frogn-2.


G11 (G2008) 9er Nivå 1: 2 LEDIG PLASS. Oppegård, Fornebu, Nanset, Korsvoll, Hasle Løren, Askim, Nordstand, Ullensaker Kisa, Strømsgodset, Odd, Lyn, Ullern, Nesodden, Gjelleråsen, Ørn Horten, Sprint Jeløy, Lillestrøm, Stabæk, Skeid, Moss, Trygg Lade, Eika Krapfoss, Nittedal., Brann, Bækkelaget, Sarpsborg, Spa/Bra, Reinsvoll, Heming, Bærums Verk Hauger, Kongsvinger, Sjetne, Nationalkammeratene, Vålerenga, Gresvik, Nest Sotra, Høybråthen & Stovner, Skedsmo.

G11 (G2008) 9er Nivå 2: FULLBOOKET Langhus-2, Askim-2, Nordstrand-2,Ullensaker Kisa-2, Ullern-2, Skeid-2, Bækkelaget-2, Langhus, Vollen, Sarpsborg-2, Varpe, Heming-2, Gresvik-2, Lyn-2, Bærum, Skedsmo-2.

G11 (G2008) 7er: 2 ledige plasser Sprint Jeløy-2, Korsvoll-2, Nanset-2, Nesodden-2, Skeid-3, Bækkelaget-3, Bækkelaget-4, Eika Krapfoss-2, Kongsvinger-2, Nordstrand-3.


G10 (G2009) 7er Nivå 1: FULLBOOKET Ullensaker Kisa, Skedsmo, Nordstrand, Holmen, Ullern, HUK, Vålerenga, Bygdøy Monolitten, Heming, Skeid, Lambertseter, Lambertseter-2, Sprint Jeløy, Gjelleråsen, Rælingen, Kjelsås. Hasle Løren, Løvenstad, HSV, Korsvoll, Mjøndalen, Årvoll, Korsvoll, Solberg, Vålerenga, Fossum, Nordstrand-2, Ullern-4, Frogner.

G10 (G2009) 7er Nivå 2:FULLBOOKET Ullensaker Kisa-2, Ullensaker Kisa-3, Nordstrand Guttakrutt, Ullern-2, Ullern-3, HUK-2, Skeid-2, Skeid-3, Rælingen-2, Kjelsås-2, Kjelsås-3, Årvoll-2, Årvoll-3, HSV-2, Frogner-2, Frogner-3.








Kommentarer