G10 7'er Nivå 1

D1

  Lag #
Rælingen 3
Solberg SK 3
Ullern IF G09-2 3
Årvoll IL Forest 3
# = Spilte kamper



  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27104200 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Rælingen 8 - 0 Solberg SK    
27104201 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Årvoll IL Forest 8 - 1 Ullern IF G09-2    
27104202 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Årvoll IL Forest 2 - 4 Rælingen    
27104203 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Solberg SK 4 - 14 Ullern IF G09-2    
27104204 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Solberg SK 1 - 5 Årvoll IL Forest    
27104205 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Ullern IF G09-2 4 - 9 Rælingen    

A1

Kamper - A1

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27103900 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Ullern IF G09-1 3 - 5 Skeid Ulvene    
27103901 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Bygdø Monol...øMonolitten 4 - 0 Vålerenga Fotball Storm    
27103902 sø 27/10 10:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Sprint-Jeløy, SK FairPlay 7 - 3 Gjelleråsen    
27103903 sø 27/10 11:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 HSV Fotball United 1 - 3 Ull/Kisa Orkan    
27103906 sø 27/10 14:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Bygdø Monol...øMonolitten 1 - 3 Sprint-Jeløy, SK FairPlay    
27103907 sø 27/10 15:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Skeid Ulvene 1 - 0 Ull/Kisa Orkan    
27103910 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Ull/Kisa Orkan 5 - 4 Bygdø Monol...øMonolitten    
27103911 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Skeid Ulvene 1 - 3 Sprint-Jeløy, SK FairPlay    

B1

Kamper - B1

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27104000 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Løvenstad Flamengo 5 - 3 Hasle-Løren IL Løren    
27104001 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Kjelsås IL 6 - 4 Fossum IF Gooners    
27104002 sø 27/10 10:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Huk FK 8 - 5 Skedsmo    
27104003 sø 27/10 11:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Nordstrand IF NIF 2 2 - 10 Mjøndalen IF MIF gutta    
27104006 sø 27/10 14:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Kjelsås IL 2 - 8 Huk FK    
27104007 sø 27/10 15:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Løvenstad Flamengo 5 - 3 Mjøndalen IF MIF gutta    
27104010 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Mjøndalen IF MIF gutta 4 - 6 Kjelsås IL    
27104011 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Løvenstad Flamengo 3 - 8 Huk FK    

C1

Kamper - C1

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27104100 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Heming, IL Vinderen 5A 3 - 4 Frogner Reds    
27104101 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Korsvoll IL 1 4 - 3 Korsvoll IL 2    
27104102 sø 27/10 10:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Lambertseter IF 1 0 - 5 Vålerenga Fotball 1    
27104103 sø 27/10 11:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Lambertseter IF 2 0 - 4 Nordstrand IF NIF 1    
27104106 sø 27/10 14:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Korsvoll IL 1 4 - 3 Vålerenga Fotball 1    
27104107 sø 27/10 15:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Frogner Reds 7 - 8 Nordstrand IF NIF 1    
27104110 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Frogner Reds Vålerenga Fotball 1    
27104111 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Nordstrand IF NIF 1 4 - 1 Korsvoll IL 1    

A2

Kamper - A2

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27103904 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Vålerenga Fotball Storm 1 - 7 Gjelleråsen    
27103905 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Ullern IF G09-1 4 - 3 HSV Fotball United    
27103908 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 HSV Fotball United 3 - 0 W Vålerenga Fotball Storm    
27103909 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 Ullern IF G09-1 4 - 6 Gjelleråsen    

B2

Kamper - B2

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27104004 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Fossum IF Gooners 2 - 1 Skedsmo    
27104005 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Hasle-Løren IL Løren 11 - 2 Nordstrand IF NIF 2    
27104008 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Nordstrand IF NIF 2 5 - 4 Skedsmo    
27104009 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 Hasle-Løren IL Løren 5 - 1 Fossum IF Gooners    

C2

Kamper - C2

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27104104 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Korsvoll IL 2 7 - 2 Lambertseter IF 1    
27104105 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Heming, IL Vinderen 5A 8 - 2 Lambertseter IF 2    
27104108 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Lambertseter IF 2 2 - 4 Lambertseter IF 1    
27104109 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 Heming, IL Vinderen 5A 4 - 0 Korsvoll IL 2    

Extra kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27104200 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Rælingen 8 - 0 Solberg SK    
27104201 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Årvoll IL Forest 8 - 1 Ullern IF G09-2    
27104202 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Årvoll IL Forest 2 - 4 Rælingen    
27104203 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Solberg SK 4 - 14 Ullern IF G09-2    
27104204 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Solberg SK 1 - 5 Årvoll IL Forest    
27104205 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 2 Ullern IF G09-2 4 - 9 Rælingen    
Trofe AS Avis Spiskammerset Selskapsmat