G12 9'er Nivå 2, 25.-27.

C1




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27101500 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Bærums Verk...ttsforening 3 - 5 Haugsbygd IF    
27101501 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Asker SKK Bondi G2007 4 - 3 Ullern IF    
27101502 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Haugsbygd IF 5 - 1 Asker SKK Bondi G2007    
27101503 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Ullern IF 2 - 0 Bærums Verk...ttsforening    
27101504 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Ullern IF 0 - 2 Haugsbygd IF    
27101505 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Asker SKK Bondi G2007 3 - 0 Bærums Verk...ttsforening    

A1

Kamper - A1

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27101300 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Moss FK 1 - 2 Vestre Akers SK    
27101301 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Kløfta 6 - 0 Lyn Fotball Rød    
27101302 sø 27/10 10:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Kjelsås IL 5 - 1 Sandefjord Ballklubb    
27101303 sø 27/10 11:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Ull/Kisa 0 - 1 Holmen IF    
27101306 sø 27/10 14:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Vestre Akers SK 2 - 1 Kjelsås IL    
27101307 sø 27/10 15:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Kløfta 4 - 0 Holmen IF    
27101310 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Kjelsås IL 3 - 2 Holmen IF    
27101311 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Vestre Akers SK 0 - 2 Kløfta    

A2

Kamper - A2

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27101304 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Moss FK 5 - 1 Sandefjord Ballklubb    
27101305 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Lyn Fotball Rød 4 - 1 Ull/Kisa    
27101308 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Sandefjord Ballklubb 4 - 2 Ull/Kisa    
27101309 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 Moss FK 4 - 0 Lyn Fotball Rød    

B1

Kamper - B1

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27101400 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Strømsgodse... SIF 07 - 2 3 - 2 Oppegård IL    
27101401 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Lørenskog LIF Akademiet 2 1 - 0 Heming, IL    
27101402 sø 27/10 10:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Drøbak-Frogn IL 1 2 - 0 Nordstrand IF Nif 2    
27101403 sø 27/10 11:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Strømmen Nivå 2 6 - 5 Bækkelagets SK    
27101406 sø 27/10 14:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Strømmen Nivå 2 1 - 2 Strømsgodse... SIF 07 - 2    
27101407 sø 27/10 15:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Lørenskog LIF Akademiet 2 1 - 4 Drøbak-Frogn IL 1    
27101410 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Strømmen Nivå 2 7 - 0 Lørenskog LIF Akademiet 2    
27101411 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Strømsgodse... SIF 07 - 2 Drøbak-Frogn IL 1    

B2

Kamper - B2

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27101404 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Heming, IL 3 - 0 Nordstrand IF Nif 2    
27101405 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Bækkelagets SK 4 - 3 Oppegård IL    
27101408 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Oppegård IL 5 - 4 Nordstrand IF Nif 2    
27101409 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 Bækkelagets SK 2 - 0 Heming, IL    

Extra kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27101500 sø 27/10 08:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Bærums Verk...ttsforening 3 - 5 Haugsbygd IF    
27101501 sø 27/10 09:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Asker SKK Bondi G2007 4 - 3 Ullern IF    
27101502 sø 27/10 12:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Haugsbygd IF 5 - 1 Asker SKK Bondi G2007    
27101503 sø 27/10 13:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Ullern IF 2 - 0 Bærums Verk...ttsforening    
27101504 sø 27/10 16:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Ullern IF 0 - 2 Haugsbygd IF    
27101505 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 Asker SKK Bondi G2007 3 - 0 Bærums Verk...ttsforening    
Trofe AS Avis Spiskammerset Selskapsmat