Siste resultat

Stjerne Cup 2019 begynner
Slutt
18/10
19/10
20/10
26/10
27/10

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27103911 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 G10 7'er Nivå 1 A1 Skeid Ulvene 1 - 3 Sprint-Jeløy, SK FairPlay    
27105011 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Hauger kunstgress 1 G10 7'er Nivå 2, 25.-27. A1 Rælingen 2 - 1 Nordstrand ... Guttakrutt    
27103711 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Nesøya kunstgress 1 G11 7'er, 25.-27 A1 Eika Krapfo...ballklubben 2 - 5 Sprint-Jeløy, SK    
27104603 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Valhall Inne 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. A1 Hasle-Løren IL 2 - 1 Stabæk Fotball    
27105211 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Gommerud kunstgress 1 G11 9'er Nivå 2, 25.-27. A1 Bærum SK 2008 2 - 0 Lyn Fotball    
27104503 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Valhall Inne 1 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. A1 Holmen IF 1 - 4 Lillestrøm    
27101311 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 G12 9'er Nivå 2, 25.-27. A1 Vestre Akers SK 0 - 2 Kløfta    
20101600 sø 20/10 18:00 sø 20/10 Valhall Inne G13 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Viderespill / Slutspill A Final GAIS 5 - 0 Hvit-Rød Oslo Futsal    
20102108 sø 20/10 18:00 sø 20/10 Lommedalen kunstgress øvre G13 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Slutspill B Final Stabæk Fotball 5 - 1 Randesund IL    
20102109 sø 20/10 19:00 sø 20/10 Lommedalen kunstgress øvre G13 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Sluttspill C Final Oppsal IF Fotball 5 - 1 Trygg/Lade, SK    
20102008 sø 20/10 19:00 sø 20/10 Lommedalen kunstgress nedre G13 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Sluttspill D Final Asker SKK 0 - 2 P Flaktveit Idrettsklubb    
20102307 sø 20/10 17:00 sø 20/10 Årvoll kunstgress G13 11'er Nivå 2, 18.- 20. Viderespill / Slutspill A Final Årvoll IL G13 2 - 0 Oppegård IL    
20102306 sø 20/10 16:00 sø 20/10 Årvoll kunstgress G13 11'er Nivå 2, 18.- 20. Slutspill B Final Alta IF 3 - 1 Bygdø Monol... Idrettslag    
20101004 sø 20/10 13:00 sø 20/10 Linderud kunstgress G13 11'er Nivå 2, 18.- 20. Sluttspill C Final Høybråten & Stovner 3 - 2 Sprint-Jeløy, SK    
20101601 sø 20/10 19:00 sø 20/10 Valhall Inne G14 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Viderespill / Slutspill A Final Fotballklubben Vidar 2 - 3 Hinna IL- Fotball    
20100208 sø 20/10 18:00 sø 20/10 Bjørnegård kunstgress G14 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Slutspill B Final Lørenskog 5 - 1 Nordstrand IF    
20100209 sø 20/10 19:00 sø 20/10 Bjørnegård kunstgress G14 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Sluttspill C Final Nøtterøy IF 2 - 3 HSV Fotball    
20100108 sø 20/10 19:00 sø 20/10 Skuisletta kunstgress G14 11'er Nivå 1 Elite, 18.-20. Sluttspill D Final Vestre Akers SK 1 - 5 Tynset IF    
20102309 sø 20/10 19:00 sø 20/10 Årvoll kunstgress G14 11'er Nivå 2, 18.-20. Viderespill / Slutspill A Final Lier IL 0 - 1 Tverlandet IL    
20102308 sø 20/10 18:00 sø 20/10 Årvoll kunstgress G14 11'er Nivå 2, 18.-20. Slutspill B Final Sagene IF 6 - 1 Aurskog/Finstadbru    
20101005 sø 20/10 14:00 sø 20/10 Linderud kunstgress G14 11'er Nivå 2, 18.-20. Sluttspill C Final Strømsgodset IF 0 - 1 Tiller IL    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
27100411 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Årvoll kunstgress 2 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. B1 Gjerdrum 2 - 1 Sarpsborg 0...allforening    
27101011 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Linderud kunstgress G12 9'er Nivå 1, 25.-27. E1 Førde IL 5 - 0 Oppsal IF Fotball    
27101111 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Tonsenhagen kunstgress 2 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. D1 Skeid 2 2 - 4 Hasle-Løren IL    
27102811 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Ullern kunstgress 2 G12 9er Nivå 3, 25.-27. B1 Nøtterøy IF Grønn 1 - 0 Gresvik IF RØD    
27103011 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Helset kunstgress 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. B1 Korsvoll IL Fotball 3 - 0 Kongsvinger IL Fotball    
27103111 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Lommedalen kunstgress øvre 1 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. C1 Fornebu Fotballklubb 3 - 1 Gjelleråsen    
27103211 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Lommedalen kunstgress øvre 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. D1 Skedsmo 1 - 2 Odds Ballklubb    
27103311 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Storøya kunstgress 1 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. E1 Nittedal 0 - 1 Nest-Sotra Fotball    
27104011 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 G10 7'er Nivå 1 B1 Løvenstad Flamengo 3 - 8 Huk FK    
27104111 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Skuisletta kunstgress 1 G10 7'er Nivå 1 C1 Nordstrand IF NIF 1 4 - 1 Korsvoll IL 1    
27105311 sø 27/10 19:00 sø 27/10 Gommerud kunstgress 2 G11 9'er Nivå 2, 25.-27. B1 Langhus IL Fotball 1 2 - 3 Skeid    
27100410 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Årvoll kunstgress 2 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. B1 Randesund IL 1 - 6 Gresvik IF HVIT    
27100710 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Tonsenhagen kunstgress 1 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. C1 Ullern IF 2 - 1 Skeid 1    
27101010 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Linderud kunstgress G12 9'er Nivå 1, 25.-27. E1 Bækkelagets SK 5 - 0 HSV Fotball    
27101110 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Tonsenhagen kunstgress 2 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. D1 Konnerud IL 3 - 5 Nesodden IF Sort    
27101310 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 G12 9'er Nivå 2, 25.-27. A1 Kjelsås IL 3 - 2 Holmen IF    
27101410 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 G12 9'er Nivå 2, 25.-27. B1 Strømmen Nivå 2 7 - 0 Lørenskog LIF Akademiet 2    
27103010 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Helset kunstgress 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. B1 Bækkelagets SK 1 - 0 Nanset IF    
27103110 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Lommedalen kunstgress øvre 1 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. C1 Askim FK Blå 0 - 1 Sprint-Jeløy, SK    
27103210 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Lommedalen kunstgress øvre 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. D1 Eika Krapfo...ballklubben 3 - 0 Høybråten o...er IL Svart    
27103310 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Storøya kunstgress 1 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. E1 Reinsvoll IF 5 - 0 Brann, SK    
27103710 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Nesøya kunstgress 1 G11 7'er, 25.-27 A1 Nanset IF 4 - 7 Korsvoll IL Fotball    
27103910 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 1 G10 7'er Nivå 1 A1 Ull/Kisa Orkan 5 - 4 Bygdø Monol...øMonolitten    
27104010 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Bjørnegård kunstgress 2 G10 7'er Nivå 1 B1 Mjøndalen IF MIF gutta 4 - 6 Kjelsås IL    
27104502 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Valhall Inne 1 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. A1 Fjellhamar 1 - 0 Heming, IL    
27104602 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Valhall Inne 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. A1 Ullern IF 5 - 0 Heming, IL    
27105010 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Hauger kunstgress 1 G10 7'er Nivå 2, 25.-27. A1 Ull/Kisa Tornado 1 - 2 Skeid 2 Løvene    
27105110 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Hauger kunstgress 2 G10 7'er Nivå 2, 25.-27. B1 Frogner United 0 - 2 Kjelsås IL 2    
27105210 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Gommerud kunstgress 1 G11 9'er Nivå 2, 25.-27. A1 Varpe 3 - 2 Vollen Ungdomslag 08    
27105310 sø 27/10 18:00 sø 27/10 Gommerud kunstgress 2 G11 9'er Nivå 2, 25.-27. B1 Langhus IL Fotball 2 1 - 2 Gresvik IF BLÅ    
27100409 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Årvoll kunstgress 2 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. B2 Nittedal Rød 1 - 2 Bærums Verk...ttsforening    
27100709 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Tonsenhagen kunstgress 1 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. C2 Nordnes IL 4 - 3 Kvik Halden FK    
27101009 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Linderud kunstgress G12 9'er Nivå 1, 25.-27. E2 Manglerud S...Star Sharks 0 - 3 Donn FK    
27101109 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Tonsenhagen kunstgress 2 G12 9'er Nivå 1, 25.-27. D2 Øvrevoll Hosle IL 3 - 0 W Eidsvåg IL (Åsane)    
27101309 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Løren kunstgress 1 G12 9'er Nivå 2, 25.-27. A2 Moss FK 4 - 0 Lyn Fotball Rød    
27101409 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Løren kunstgress 2 G12 9'er Nivå 2, 25.-27. B2 Bækkelagets SK 2 - 0 Heming, IL    
27101505 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Bryhn kunstgress 1 G12 9'er Nivå 2, 25.-27. C1 Asker SKK Bondi G2007 3 - 0 Bærums Verk...ttsforening    
27102709 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Ullern kunstgress 1 G12 9er Nivå 3, 25.-27. A2 Holmen IF 3 0 - 5 Røa IL G12    
27102809 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Ullern kunstgress 2 G12 9er Nivå 3, 25.-27. B2 Bækkelagets SK 3 - 2 Drøbak-Frogn IL 1    
27103009 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Helset kunstgress 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. B2 Nationalkam... Sportsklub 0 - 3 W Skeid    
27103109 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Lommedalen kunstgress øvre 1 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. C2 Sjetne IL 2 - 1 Lyn Fotball 2    
27103209 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Lommedalen kunstgress øvre 2 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. D2 Ørn Horten, FK 3 - 0 Gresvik IF HVIT    
27103309 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Storøya kunstgress 1 G11 9'er Nivå 1, 25.-27. E2 Trygg/Lade, SK 3 - 0 W Ukjent lag 1    
27103709 sø 27/10 17:00 sø 27/10 Nesøya kunstgress 1 G11 7'er, 25.-27 A2 Skeid 5 - 1 Bækkelagets SK 1    
Trofe AS Avis Spiskammerset Selskapsmat